Ugrás a cikkre

Útellenőr szakmunkás – Bicske

A képhez tartozó alt jellemző üres; MKIF_logo_color.png a fájlnév

A Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. a Magyar Állammal kötött szerződés alapján végzi a már megépült gyorsforgalmi úthálózat üzemeltetését és fenntartását, valamint az újonnan épülő szakaszok tervezését, fejlesztését, építését.

Az MKIF Infrastruktúra Üzemeltető Zrt. csapatába

útellenőr szakmunkás

kollégát keresünk határozatlan időre

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:
  • A bicskei autópályamérnökséghez tartozó útszakasz ellenőrzése, ütemezett beutazása
  • Az útbeutazás során tapasztalt hiányosságok kezelése
  • Rendkívüli események hatékony kezelése
  • Felmérések, szemlék tapasztalatainak naplózása, nyilvántartásvezetés, jelentések készítése
  • A közútkezelő hozzájárulások alapján végzett munkák helyszíni ellenőrzése, irányítása
  • Társszervezetekkel történő együttműködés, kapcsolattartás
Amit biztosítunk:
  • együttműködő, rugalmas csapat, jó hangulat
  • támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet és közösség
  • stabilitás, kiszámíthatóság
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • önállóság, megbízható munkavégzés, döntési készség
  • együttműködési hajlandóság
Előnyt jelent:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv tudás
Munkavégzés helye:

Bicske autópályamérnökség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el, fizetési igényét is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.