Ugrás a cikkre

Ügyfélszolgálati munkatárs – Budapest

A képhez tartozó alt jellemző üres; MKIF_logo_color.png a fájlnév

A Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. a Magyar Állammal kötött szerződés alapján végzi a már megépült gyorsforgalmi úthálózat üzemeltetését és fenntartását, valamint az újonnan épülő szakaszok tervezését, fejlesztését, építését.

Az MKIF Infrastruktúra Üzemeltető Zrt. csapatába

ügyfélszolgálati munkatárs

kollégát keresünk határozatlan időre

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:
  • Az utazóközönség számára telefonos tájékoztatásnyújtás, bejövő hívások kezelése
  • Hívásokat követően adminisztrációs tevékenység elvégzése
  • Panaszkezelés, problémamegoldás, folyamatban lévő ügyekről történő naprakész tájékoztatás
  •  E-mailes megkeresésekre történő válaszadás
  • Szoros kapcsolattartás a Társaság szervezeti egységeivel
Amit biztosítunk:
  • támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet és közösség
  • stabilitás, kiszámíthatóság
  • szakmai fejlődési lehetőség, belső és külső képzések
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • minimum középfokú végzettség
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • monotonitás-, stressztűrés
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
Előnyt jelent:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • panaszkezelésben történő jártasság
Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Nagy Jenő utca 12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el, fizetési igényét is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.