Ugrás a cikkre

Pénzügyi kontroller – Budaörs

A Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. a Magyar Állammal kötött szerződés alapján végzi a már megépült gyorsforgalmi úthálózat üzemeltetését és fenntartását, valamint az újonnan épülő szakaszok tervezését, fejlesztését, építését.

Az MKIF Zrt. csapatába

pénzügyi kontroller

kollégát keresünk határozatlan időre

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:
  • Közreműködés az éves üzleti terv elkészítésében, előrejelzési folyamatokban;
  • Döntés-előkészítéshez kapcsolódó gazdasági számítások, pénzügyi modellek és üzleti tervek készítése, meglévő pénzügyi modellek professzionális ismerete
  • Angol nyelvű szakmai dokumentumok, bemutatók, pénzügyi modellek ellenőrzése, véleményezése
  • Részvétel adatbázisok és riportok kialakításában, fejlesztésében
  • Üzletági szintű terv-tény és forecast adatok, költségelemzések készítése és kiértékelése
  • Önköltségszámítási és jövedelmezőségi számítások, elemzések készítése
  • Havi, negyedéves, éves és eseti jellegű pénzügyi-, teljesítmény-, költség- és eredmény kontrolling
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárási számviteli folyamatokban
  • Napi operatív folyamatok kontrolling szempontú támogatása
  • Cash flow tervezés
Amit biztosítunk:
  • együttműködő, rugalmas csapat
  • támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet és közösség
  • stabilitás, kiszámíthatóság
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • Legalább 5 év releváns tapasztalat kontrolling vagy elemzési területen;
  • Magas szintű MS Office (Excel, Power Point) ismeretek;
  • Pénzügyi / gazdasági felsőfokú végzettség;
  • Kiváló szakmai (pénzügyi, számviteli) angol nyelvtudás
  • Jó analitikus készség, logikus látásmód;
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszerszintű gondolkodás;
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben (építőipar) szerzett szakmai tapasztalat;
  • Vállalatirányítási rendszer magas szintű használatában szerzett tapasztalat;
  • Magyar számviteli, és IFRS területen szerzett tapasztalat.
Munkavégzés helye:

2040 Budaörs Akron u. 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fizetési igényét és magyar nyelvű önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.