Ugrás a cikkre

Üzemeltetési főmunkatárs – MKIF Zrt.

A Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. a Magyar Állammal kötött szerződés alapján végzi a már megépült gyorsforgalmi úthálózat üzemeltetését és fenntartását, valamint az újonnan épülő szakaszok tervezését, fejlesztését, építését.

Az MKIF Infrastruktúra Üzemeltető Zrt. csapatába

üzemeltetési főmunkatárs

kollégát keresünk határozatlan időre

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:
  • koncessziós szerződés szerinti üzemeltetési feladatok ütemezése, határidők figyelemmel kísérése, ellenőrzése
  • az autópályamérnökségek által végzett üzemeltetési és karbantartási munkálatok koordinálása, helyszíni ellenőrzése
  • több autópályamérnökséget érintő üzemeltetési, fenntartási munkálatok összehangolása, szervezése
  • gyorsforgalmi utak üzemeltetéshez szüksége erőforrásigények nyomon követése, az erőforrások – autópályamérnökségek általi – hatékony elosztásának koordinálása
  • részvétel a téli üzemeltetési terv összeállításában, ellenőrzésében, központi téli koordinátori feladatok elvégzésében
  • kapcsolattartás külső partnerekkel – társszervekkel, beszállítókkal, hatóságokkal
  • útüzemeltetési-, környezetvédelemi tevékenységekhez kapcsolódó szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése
  • szakági fejlesztési tervek üzemeltetői véleményezése
  • jelentések készítése, műszaki adatszolgáltatás
Amit biztosítunk:
  • változatos feladatok
  • együttműködő, rugalmas csapat, jó hangulat
  • támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet és közösség
  • stabilitás, kiszámíthatóság
  • szakmai fejlődési lehetőség, belső és külső képzések
  • távmunka lehetőség
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • szakirányú felsőfokú végzettség – építőmérnök, közlekedésmérnök
  • minimum 5 év útüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete, kiemelkedő Excel tudás
  • önállóság, problémamegoldás, felelősségvállalás
  • magas szintű együttműködési hajlandóság, kezdeményezőképesség
Előnyt jelent:
  • közúti szakágban szerzett tapasztalat, gyorsforgalmi hálózat ismerete
  • gyorsforgalmi utak üzemeltetésével, fenntartásával foglalkozó társaságnál szerzett munkatapasztalat
  • SAP program felhasználói szintű ismerete – kiemelten LAM, MM, BW modulok ismerete
Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Nagy Jenő utca 12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el, fizetési igényét is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát a job@mkif.hu e-mailcímre.